HPE X131 10G X2 SC SR Transceiver (ehem. ProCurve)
   
Valmistaja HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Valmistajan tuotekoodi J8436A
 
Yleistä
Laitteen tyyppi X2 lähetin-vastaanotin-moduuli
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkoyhteydet
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi 10GBase-SR
Tiedonsiirtoprotokolla 10 GigE
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbit/s
Optinen aallonpituus 850 nm
Enimmäissiirtoetäisyys 300 m
Yhteensopivuusstandardit IEEE 802.3ae
Laajennus / Kytkeytyvyys
Liitännät 1 x Ethernet 10GBase-SR - SC/UPC multi-mode x 2
Yhteensopivat korttipaikat 1 x X2
Mitat & paino
Leveys 3.6 cm
Syvyys 8.8 cm
Korkeus 1.1 cm
Paino 160 g
Ympäristötiedot
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 70 °C
Toimintakosteus 0 - 95%
Yhteensopivuustiedot
Suunniteltu malleihin HP Switch fl 1-Port 10-GbE X2 Interface Module, Switch fl 2-Port 10 GbE X2 Interface Module
HPE 10GbE Media Flex Module, 6410-6XG cl Switch, Switch 2900-24G, Switch 2900-48G, Switch yl 10-GbE 2P CX4 + 2P X2 Module
HPE Aruba 5406 zl, Switch 5400zl 4p 10-GbE X2 Module
Tekniset tiedot tarjoaa kolmas osapuoli. Emme vastaa näiden tietojen virheellisyydestä.